Podbrdský canicross

1239850_720508741308598_106257878_n

 

Propozice Podbrdský canicross

 

Místo a datum konání: sportovní klub Vlaška Dobříš, neděle 19.4.2015

Příjezd:

Od Prahy: sjezd z dálnice na Dobříš, před benzinovou pumpou PaP Oil vpravo mírně do kopce, na křižovatce vlevo z kopce až k parkovišti s dřevěným stánkem, zde odbočit vpravo mezi paneláky a stále rovně až na vrchol kopce (nikam neodbočovat!), poté asi 100 metrů mírně dolů, dokud neuvidíte po pravé straně tenisové kurty – jste na místě.

Od Berouna (Hostomic): cca 100 m za zpomalovacím semaforem vlevo (ul. Brodecká) a dále úzkou asfaltkou mezi poli ven z města, na křižovatce vpravo kolem statku s koňmi, dále na dvou křižovatkách po sobě vždy vpravo, až uvidíte po levé straně parkoviště u lesa – jste na místě.

Od Strakonic (Příbrami): na náměstí na světelné křižovatce vlevo kolem Penny, poté mírně vpravo až k hrázi rybníka, na konci hráze za retardérem vlevo podél rybníka k parkovišti s dřevěným stánkem, zde odbočit vpravo mezi paneláky a stále rovně až na vrchol kopce, poté asi 100 metrů mírně dolů, dokud neuvidíte po pravé straně tenisové kurty – jste na místě.

Start: 12 hodin

Startovné: 100 Kč, děti zdarma

Přihlášky: pesoklub@seznam.cz , claire.k@seznam.cz nebo tel. 777 166 632

Kategorie: canicross příchozí muži/ženy/, děti do 15 let

Trať: 3300 m, terén: rovinatý, louka a lesní cesty bez asfaltu

Vyhlášení výsledků: cca 13.30 hodin

Občerstvení zajištěno formou stálého menu sportovního klubu Vlaška.

Parkování: přímo u sportovního areálu Vlaška

 

Závodníci startují na vlastní nebezpečí a zodpovídají za veškeré škody způsobené jejich psem, a to po celou dobu konání akce. Nutné platné očkování proti vzteklině!!!

Pořadatelé žádají účastníky, aby uklízeli po svých psech a po dobu konání akce je měli na vodítku, stake-outu nebo tažné šňůře.

Podbrdský canicross pro příchozí a děti je součástí celovíkendových Podbrdských psích závodů (seriál Hill’s Cup): http://www.canicross.cz/index.php?call=novinky&idc=230

 

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny.

Vítejte na stránkách dobříšských přátel psů!