HAF CUP 2014 – předběžné informace a přihláška

HAF CUP 2014 plakátNa vědomost se dává základní informace podstatné pro vaší účast a Přihláška HAF CUP 2014(za každou kompletně poslanou na e-mail LuckaN89@seznam.cz  předem vám budeme osobně a neskonale vděčni :).
Datum: 
So, 07/06/2014 – 09:15 – 18:00
Místo konání: 
Dobříš, Zahradní osvěžovna Vlaška
Popis: 
Vzhledem k velkému úspěchu minulého ročníku jsme se s Dogpointem rozhodli z Haf cupu udělat každoroční závod 🙂
Vzhledem k velkému úspěchu minulého ročníku jsme se s Dogpointem rozhodli z Haf cupu udělat každoroční závod 🙂 

Cílem tohoto zábavného závodu, který prověří vytrvalost, odvahu, paměť, rychlost, důvtipnost a inteligenci páníčků i jejich psů, je především pomoc útulkovým pejskům na Dobříši (https://www.facebook.com/PsiDobris) a v Praze (https://www.facebook.com/Dogpoint?fref=ts). Na místě bude mít jak Pesoklub, tak Dogpoint své stánky s propagačními materiály, předměty a kasičkami, kam také můžete přispívat na naše útulkáče.

Konkrétní soutěžní úkoly se stejně jako loni dozvíte až na jednotlivých stanovištích 🙂

Startovné se platí přímo na místě a činí 50Kč + něco pro útulkáče – především pak aktuálně potřebujeme kvalitní masové konzervy a kapsičky pro psy (dále pak granule především BRIT a CALIBRA, antiparazitární obojky, spreje, spoty, obojky, vodítka, oblečky, pelíšky, konzervy, granule, piškoty, pamlsky atd.)

Na závod je nutné se přihlásit zde – http://pesoklub.cz/ nebo přímo na místě, ale pouze do max. kapacity 150 závodníků.

Můžete se těšit na zcela jinou trasu, nové úkoly, staronové úkoly i naprosté novinky v průběhu trasy, které minulý rok nebyly. Účastníci minulého ročníku tedy nebudou nijak zvýhodněni oproti „nováčkům“ tím, že by věděli, do čeho jdou. Konkrétní úkoly se opět dozvíte až přímo na stanovištích.

Po přihlédnutí k vašim názorům na minulý ročník jsme se rozhodli pro některé změny:

– start a cíl – opět půjde o okruh, takže začínáme a končíme na stejném místě- bude na prostorné louce (i psi, kteří se s ostatními moc nemusí, budou mít dostatek volného prostoru) u zahradní osvěžovny Vlaška na Dobříši (http://www.vlaska.cz/index.php?clanek=6), kde je zajištěna toaleta, občerstvení pro páníčky a voda pro pejsky

– trasa bude 11km dlouhá a naprostá většina povede lesem (část po asfaltce – musíme vás do toho lesa také nějak dostat)

– některá stanoviště budou zdvojena, čímž se, doufáme, vyhneme delším frontám

– závod bude obousměrný – ve stejný čas tak budou startovat 2 skupiny závodníků, které půjdou závod proti sobě – na trase se tedy budete míjet i v protisměru

– prezence a časy závodníků budou tento rok zapisovány do pc, čímž, doufáme, opět zkrátíme čekání

– i tak se ale určité časové prodlevě mezi prvním a posledním závodníkem nevyhneme, proto jsme pro vás připravili i zábavný program (začne zhruba od 13hod – ještě upřesníme):
o Marek Beneš (www.skvelypes.cz) – krátká „přednáška“ o výchově psů „bezpovelovou metodou“ + pokud bude zájem, praktické ukázky na vašich vlastních psích miláčcích (cca hodinka)

o Daniel Žďárský (http://www.luckybullteam.cz/index.php?hkat=55) – ukázka několika bullých sportů a vysvětlení specifik jednotlivých plemen, které jsou v dnešní době řazeni do kategorie „psů typu bull“ či hůře do tzv. „bojových plemen“ (cca hodinka)

o Jana Nekolná – ukázka Dogdancing (cca 5 min)

o Pokud nám stále zbyde čas, máme připravené 3 krátké dobrovolné soutěže (opět tým 1psovod a 1pes)

– na místě bude možné zakoupit výborné zákusky a muffiny za symbolickou cenu (vybrané peníze budou opět použity pro útulkáče)

– pomáháme nejenom pejskům v Praze a na Dobříši, ale na místě budou i stánky azylu Tylda, Láska ke zvířatům o.s. a další stánky s potřebami pro pejsky, nezapomeňte si tedy dostatek financí, ať pak nelitujete 🙂

Parkovat je možné cca 1km od startu – http://www.mapy.cz/s/9WSh kde se nachází i autobusová zastávka Dobříš – Větrník, nedaleko je i železniční zastávka. Pokud povezete objemnější dary (pytle granulí apod.), je možné dovézt je přímo k Vlašce (kde se nachází malé parkoviště, které ale bude sloužit pouze pro stánkaře a na vykládání věcí) předat nám je a zaparkovat auto opět na parkovišti.

Na vítěze opět čeká pohár a na všechny ostatní hodnotné ceny, např. poukázky do Tep faktoru v celkové hodnotě 5 000Kč.

————————–————

Děkujeme všem sponzorům za finanční a materiální podporu Haf cupu 2014:

Zahradní osvěžovna Vlaška – http://www.vlaska.cz/index.php?clanek=6
SOLID FACILITY – http://solidfacility.cz/
Albixon – http://www.albixon.cz/
Tep faktor – http://tepfaktor.cz/
Haf a mňau – http://www.haf-mnau.eu/
VHS Dobříš – http://www.vhs-dobris.cz/
Město Dobříš – http://mestodobris.cz/mesto.asp

STARTOVNÉ: Cílem tohoto zábavného závodu je pomoc útulkovým pejskům (v péči Dogpoint o.p.s a ze záchytných kotců Dobříš). Startovné je 50,-Kč + něco pro útulkáče (antiparazitární obojky, spreje, spoty, kartáče, obojky, vodítka, oblečky, pelíšky, konzervy, granule, piškoty, pamlsky atd. – o tom, co budeme pro útulkáče nejvíce potřebovat, vás včas budeme infomovat v této události)

KDY: Akce se koná dne 7.6.2014. Prezence začíná v 9:15 a samotný start závodu je v 10:00. Dostavte se prosím včas, opozdilci nemusí být na trasu vpuštěni.

KDE: Start a cíl je v zahradní osvěžovně Vlaška , Dobříš. K dispozici bude více prostoru, než v loňském roce (velká přilehlá louka) – bude zde i více prostoru pro psy. V osvěžovně je možnost občerstvení, natočení si pitné vody a WC.

CENY PRO VÍTĚZE: 1. Místo – Zlatý pohár + další hodnotné ceny 2. Místo – Stříbrný pohár + další hodnotné ceny 3. Místo – bronzový pohár + další hodnotné ceny 4-?. Místo

Vouchery od www.tepfaktor.cz v hodnotě 5.000,- Kč

 

Přidejte se k události na Facebooku.

2 thoughts on “HAF CUP 2014 – předběžné informace a přihláška”

  1. Dobrý den,
    ráda se zůčastním Vaší akce, přijela bych prodávat dobrůtky pro pejsky a přivezla bych i nějaký dárek pro útulkáčky. Podle situace bych si přivezla i jednoho ze svých pejsků aby si taky užila. Díky za pozvání. Alena.

  2. Zdravime a tesime se. Vse plati jak jsme se jiz domlouvali pres e-mail. Na brzkou videnou

Komentáře nejsou povoleny.