Archiv pro rubriku: Novinky

Zde přidáváme aktuální zprávy mimo ztrát a nálezů, ty mají samostatnou sekci.

PF 2014 s poděkováním

Přejeme všem dvounohým i čtyřnohým dobrým duším aby se v roce 2014 měly alespoň tak dobře jako letos. Děkujeme za vaší podporu díky, které můžeme činit šťastné ostatní. A to činí šťastnými nás.

Těšíme se na další spolupráci a za tu dosavadní děkujeme. Snažili jsme se vzpomenout na všechny ale nejsme si jisti. Bylo a je vás opravdu mnoho a za to děkujeme. Pokračování textu PF 2014 s poděkováním

Poděkování za podporu od Nadačního fondu Pes v nouzi

Nadační fond Pes v nouzi
Nadační fond Pes v nouzi

Za celý Pesoklub a především pak za psy umístěné v záchytných kotcích Dobříš, bych chtěla poděkovat Nadačnímu fondu PES V NOUZI a Nadačnímu fondu PSÍ NADĚJE. Od těchto fondů jsme 22. a 23.6.2012 pro psy získali množství hraček, pamlsků, granulí Brit, konzerv, náhubků, obojků, vodítek, čistících prostředků, rukavic, dek, prostěradel, misek, antiparazitárních obojků a sprejů atd. Veškeré dary jsou nafoceny a zveřejněny na našich internetových stránkách (https://www.facebook.com/#!/PsiDobris). Do budoucna se těšíme na další milou spolupráci a ještě jednou za poskytnutou pomoc děkujeme.
Lucie Nitkulincová

Zdraví našich psů a kočiček

zdraví našich psů a kočiček díky čínské medicíně

TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA, AKUPUNKTURA, BYLINNÉ PŘÍPRAVKY ve veterinární medicíně Přijdte si poslechnout přednášku MVDr. Jaroslavy Bláhové
Kdy: 13.6. 2012 18,00 až 20,00hod
Kde: AVASA
www.avasa.cz
REGENERAČNÍ A DIAGNOSTICKÉ CENTRUM   
Křižíkova 19
Praha 8 – Karlín
Tel: +420 734 384 673

Spravujeme kotce na Dobříši

Od 1. června Klára Kaiserová převzala správcovství kotců na Dobříši. Uvítáme pomoc každého dobrovolníka – venčení (pouze po dohodě s námi), účast na brigádách, které plánujeme na léto, a také materiální dary – chybí nám vodítka, obojky, náhubky, stopovačky (dlouhá vodítka), misky, deky (pelechy), kosti na žvýkání a jiné pamlsky a hračky, které psa zabaví při nutném pobytu v kotci, hledáme sponzora/dárce nového vybavení (boudy, kari sítě) a stavebního materiálu k obnově starých kotců a výběhu. Též se rozpadá stavební buňka sloužící jako sklad krmiva a pracovních potřeb.
Chcete-li pomoci a zapojit se do obnovy kotců a socializace pejsků nebo pokud se rozhodnete ujmout se některého ze psů nabízených k adopci, pište  na pesoklub@seznam.cz nebo volejte 777 166 632 (Klára) 724 077 264 (Lucka). Děkujeme všem za pomoc!

Aktuální nabídka psů a informace na našich stránkách Facebooku.