Archiv autora: Petr

Přednáška o první pomoci psům

MVDr. Marta Skrejvalová
MVDr. Marta Skrejvalová

Zveme vás na přednášku o první pomoci psům s MVDr. Martou Skrejvalovou, jak můžete svému pejskovi pomoci v případě otravy, uštknutí, šoku, při úraze a jiných situacích, které vás mohou v každodenním životě s pejsky potkat. Určitě bude čas i na vaše otázky.
Místo: Knihovna Dobříš, Školní 36
Termín: 22. dubna 18.00
Vstupné jako vždy: pamlsky, konzervy, nejvíce by se nám ale s nadcházející sezonou hodily antiparazitární obojky nebo pipety. Všem moc děkujeme a těšíme se na vaši účast.

PF 2014 s poděkováním

Přejeme všem dvounohým i čtyřnohým dobrým duším aby se v roce 2014 měly alespoň tak dobře jako letos. Děkujeme za vaší podporu díky, které můžeme činit šťastné ostatní. A to činí šťastnými nás.

Těšíme se na další spolupráci a za tu dosavadní děkujeme. Snažili jsme se vzpomenout na všechny ale nejsme si jisti. Bylo a je vás opravdu mnoho a za to děkujeme. Pokračování textu PF 2014 s poděkováním

Prevence napadení psem, canisterapie a základy loveckého výcviku

širokodalekoSrdečně zveme všechny na naší další přednášku. Tentokrát se dozvíte něco o prevenci napadení psem, canisterapii, loveckém výcviku a o tom, jak s pejsky rozdávat radost dál 🙂

Můžete se těšit na pejsky ze Širokadaleka a máte-li doma bezproblémového psího kámoše, můžete ho přivézt sebou a případně se na místě poradit, zda by Váš pes byl na canisterapii vhodný.

Jako na všechny naše akce a přednášky je vstupné formou konzerv a pamlsků pro pejsky ze záchytných kotců – Ztracení a nalezení psi Dobříš

Kde: Městská knihovna Dobříš – http://www.mapy.cz/s/8TI9 (v případě většího zájmu v Kulturním domě Dobříš – budeme včas informovat)

Kdy: 11.12. od 18:00

Těšíme se na Vás! 🙂

Brigáda v kotcích – oprava buňky

1401296_433277880128860_940876584_oOprava naší buňky pro skladování krmiva, dek atd.

Máte-li čas a chuť, budeme rádi za každou pomocnou ruku při opravě nové buňky. Vítáni jsou také venčitelé, kteří vezmou psy během prací na procházku. „Brigáda“ se uskuteční o víkendu 6. – 8.12.

Moc děkujeme všem, kteří nám darovali krmení, pamlsky, deky, antiparazitární obojky a v neposlední řadě také našim veterinářům z Dobříše, kteří převážnou část zákroků dělají zdarma. Děkujeme také těm, kteří přispěli finančně do kasiček nebo na účet. Díky vám všem máme nyní ušetřeno dostatek peněz na opravu buňky, která bude sloužit jako sklad a přípravna krmení pro psy a pokud seženeme vhodnou klec, tak i jako nouzové řešení pro pejsky, kteří nemohou být v zimě v kotcích.

Více o akci

Ruská Karélie očima mushera

Ruská Karélie očima musheraCestopisná přednáška a slide show mushera a dobrodruha Vladimíra Párala.
Kde: Městská knihovna Dobříš
Kdy: Středa 13.11. od 18:00

Vstupné: pamlsky a konzervy pro pejsky ze záchytných kotců MP Dobříš

 

Valná hromada o.s. Pesoklubu Dobříš

logoZveme všechny členy (i potenciální :)) Pesoklubu Dobříš na valnou hromadu našeho sdružení. Dozvíte se zde více o všem, co se tento rok dělo a především co plánujeme na příští týdny a měsíce. Každý bude mít možnost se do aktivit Pesoklubu zapojit se svými návrhy a nápady. Budete mít také možnost zaplatit zde členský příspěvek 100Kč/rok.

Kde: Městská knihovna Dobříš
Kdy: Středa 13.11. od 20:00

Těšíme se na vás

Výsledky III. ročníku Podbrdského canicrossu 2013

výsledky canicrossuMuži

  1. Dušan Erbs – Terinka (8:29)
  2. Michal Velkoborský – Mia (9:41)
  3. Michal Kot – Bony (11:24)
  4. Vojta Šrámek – Arina (12:24)
  5. Petr Martinec – Nero  a Václav Zetek – Gaudie (12:24,70)
  6. Broněk Stehlík – Basty (13:00)
  7. Tomáš Kalista – Julča (13:08)
  8. Jaroslav Souček – Sára (14:04)
  9. Martin Petrák – Andulka (16:33)

další kategorie

Pokračování textu Výsledky III. ročníku Podbrdského canicrossu 2013